Goma

Shitet nga: osman 22 Shk 15:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Jan goma te reja per bmw jan 4 goma
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim