Goma

Shitet nga: auto goma 07 Mar 10:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shesim goma te profileve te ndryshme nga 14 deri 20

175\65r14 m+s sava 2 copa 45 euro
195\50r15 te veres 2 copa 50 euro
195\55r15 te veres 4 copa 100 euro
205\55r15 te veres 4 copa 90 euro
205\60r15 te veres 80 euro
235\45 r17 te veres 7 copa 25 euro copa
245\40r17 te veres 4 copa 25 euro copa
245\45r18 te veres 180 euro
275\45r20
315\40r20
kemi edhe fellne per audi a5 R17 me goma
kemi fellne per mercedesa po ashtu R17
qmimet per fellne jan me marrveshje
edhe qmimet e gomave jane te diskutueshme po ashtu edhe i montojm dhe ballancojm.
kontaktoni ne tel 044 987786
044 812822
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim