Goma

Shitet nga: goma 15 Mar 13:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes dy goma shum te mira me bandasha M+S shum pak te perdorne 175/65 R14 82T TIGAR per me shum informata kontakto ne numrin 045 552 003
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim