Goma

Shitet nga: Bujar 05 Gsh 13:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Goma
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim