Goma

Shitet nga: b 12 Pri 16:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten goma.205/55/16 jan m/s jan.dej.dikun tmira.
60 euru I.diskutushum.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim