Goma

Shitet nga: Foltrim 04 Sht 16:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
245/40/R18 97Y
Jon t perdorta po shum t mira
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim