Goma

Shitet nga: Xxx 06 Sht 19:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellnet 15 ngjendje te rregult bejn per wv opel per me shum informata kontatoni ne Nr.045493887
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim