Goma

Shitet nga: Qendrim 21 Sht 09:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes kater goma me bandasha rrotkapne komplet per vw me 5 bira numri 185-60-14 gomat ja te dimrit dy jane gati te reja dy ma te hargjume
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim