Goma

Shitet nga: fatmir 27 Tet 17:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Gomat jan ne gjendje te mir .
Jan te dimrit 195-70-15 ..
Qmimi 50euro 2cop ..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim