Goma

Shitet nga: Kushtrim 01 Nën 12:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten Gomat e dimrit per gjip 255/60 R17 te perdorura vetem nje sezon 300€.
Si dhe gomat e dimrit dhe fellnet per opel astra ose corsa 195/60 R15Bridgestone ne gjendje ekstra te mire 300€.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim