Goma

Shitet nga: Bekir 02 Nën 16:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes 266-copa Goma te perdorne
134-copa Nr-15
102-copa Nr-16
27-copa Nr-17
3-copa Nr-18 prej te gjith nr ka qifte dhe teke ka dimer dhe ver ka nr te ndryshem boj edhe ndrrim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim