Goma

Shitet nga: Bekim 08 Nën 19:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes goma 14/175 te dimrit me bandasha Jane 4 goma.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim