Goma

Shitet nga: Rifat 08 Nën 19:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes dy Goma 195/75 R 16 c jan pak te perdorne po jan shum te Rujtme per ma shum i shihni ne foto bejm edhe ndonje ndrrim me sende qe na duhen me vet e keni pa pare flm per mirkuptim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim