Goma

Shitet nga: gomisteri 27 Shk 11:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes goma ,13,14,15,16,17,18,19,20,22.5,19.5,17.5
315x80x22.5
295x80x22.5
345x70x 17.5
315x75x17.5
255x50x19
235x65x17
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim