Goma

Shitet nga: megjid 29 Nën 22:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
U shes goma jan 17-qe jan shum te mira mun ti shihen edhe ne foto jan 4 qmimi 120
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim