Goma

Shitet nga: Shkelzen 01 Dhj 09:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

52 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes 4 goma t Dimrit 195/65/ 15 te Perdorta 13euro copa
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim