Goma

Shitet nga: blerim 03 Jan 17:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shiten gomat te pa perdorura te dimrit. 175.65.R14 me bandasha, 4 shtrafa 70 euro, 2 cop
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim