Goma

Shitet nga: Blerim 12 Jan 12:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR   80 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Goma me fellne 14 m+s
2 copa

Nr edhe ne viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim