Goma

Shitet nga: Nehat 05 Shk 13:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
205 ,16 ,55 Jon per Pasat gollf
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim