Goma

Shitet nga: Xx 10 Mar 20:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Goma me fellne te inportuara nga gjermania jan per golf 4 bbs16 55 205 goma 75%
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim