Goma

Shitet nga: Ed 05 Pri 12:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes 4 goma te reja 205 /55 R 16 gomat jon M-S 30 euro copa
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim