Goma 12she ( 135 sr 12)

Shitet nga: Xoni 20 Pri 17:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Gomat jan te paperdorura..
Çmimi per cope 20€
Gjithsej 3 cope..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim