Goma 13 165 M&S

Shitet nga: Fitimi 05 Sht 18:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten gomat 90%te reja me qmim shum te arsyeshem mundedi ndrrimi ne Iphone 5 ose ose samsung naj telefon tjeter shtoj pare.kontakti edhe ne viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim