Goma 13

Shitet nga: privat 07 Shk 21:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes Goma Nr: 145- 80 -13 M+S janë shume te rujtne shes per arsye se jakom marr do fellne kerrit tem komplet me goma mat gjana e kto veq po rrin jon si me kon te reja 4copa te njojta jone si te reja shum pak te vozitura ne Kosove pres bleres serioz faleminderit permirkuptim....
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim