Goma 14

Shitet nga: Arianit 20 Dhj 13:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten 2 goma dimrit m+s 175/70/14 shume te mira so te reja edhe 2 goma veres 175/65/14 ne gjendje shume te mire me to vjen edhe 1 bandash 14 jon i kan edhe 5 kapak qe vnohen nto cmimi 90 euro komplet
Nr kontaktues 045 692 006 edhe viber osht i njojti
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim