Goma 14

Shitet nga: januz 20 Jan 07:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

160 EUR   180 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes guma 14 me 4 vrima 185.70 14 vetem 2muaj jan te perdorura prodhim italian.Bej edhe ndrrim me guma 13she
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim