Goma 14 M+S

Shitet nga: fita 28 Gsh 08:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes gomat me bandasha jan M+S 14 bajn per golf 2-3 fiat opel etj qmimi fiks 40 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim