Goma 14 me bandasha

Shitet nga: ibra 12 Tet 19:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Goma 14 me bandasha per golf 2 edhe 3
gomat jane te vitit 2013 shume te mira pak te perdorura jane te markes FULDA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim