Goma 14 te dimrit

Shitet nga: goma 30 Nën 20:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes goma 14
175/65/14
vrejtje gomat bojn veq met mbrenshme se e kan ni defekt te vogel
siq shihet edhe ne foto
gomat jaan thujase te reja
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim