Goma 14

Shitet nga: kujtimi 30 Tet 08:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes goma 175.65.14 thujse. te reja qmimi 200 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim