Goma 155/70/13 m/s/4copa,,,,155/80/13-kater goma

Shitet nga: driton 16 Shk 15:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes goma m/s155/70/13 shumë të mira 60
145/80/13m/skater goma të njëjta70euro
165/80/13 m/s ---2goma të njëjta-45euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim