Goma 16 205/55 R16

Shitet nga: Burim 10 Tet 23:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR   80 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes 2 goma te dimrit ne gjendje shum tmir
205 55 r16 gumat Jon shum tmira.
Vrejtje: Gomat Jan pa pa bandasha.

VW golf 4,golf 5 golf 6
Passat 3c,Audi a3,Audi a4
Seat Ibiza,seat Léon
Peugeot 307
Renault Megane
Renault laguna
Renault espace
Skoda shkoda fabia felicia
Toyota
Honda
Nissan
Citroën c4 citroen
Viber:
Whatsapp :+37745862203
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim