Goma 165/70 r14

Shitet nga: Jeton 29 Sht 13:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

140 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes gomat me gjith bandash 165/70r 14 qmimi 140 €
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim