Goma 16C Michelin

Shitet nga: Arti 24 Qer 21:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes 4 goma 16 shum te mira ju mir pres
gomat jan shum te rujtne te markes se njohur

GOMAT JAN MS

michelin
215 / 65 R 16 C

+386 49 598 799 VIBER
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim