Goma 16coll per golf 4 original

Shitet nga: fatmir 21 Nën 13:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

170 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Jane origjinal per golf 4 , gomat jane 16 coll , pres blers serioz.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim