Goma 17

Shitet nga: Fation 31 Tet 19:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes gomat 205 45 17 shum pak te perdorura qmimi 50 euro ma lir mos thirr
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim