Goma 17 te veres

Shitet nga: Fellne 28 Nën 20:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes goma 245/245R17 viti 2010 mga Firma Godier
Viber 49642073
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim