Goma 17

Shitet nga: noname 21 Shk 23:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes goma 17 shum te mira te veres
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim