Goma 175/65/14 te Veres

Shitet nga: Blerim 12 Pri 10:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

115 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten 4 goma te veres nr 14.jan ne gjendje te mire .shum pak te perdorura.rreth 1000km.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim