Goma 175/70 R13 Sportiva

Shitet nga: Nehati 25 Dhj 23:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR   90 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
DY GOMA ME BANDASHA TE REJA PER DIMER. VETEM I KAM BLE E NUK I KAM PERDOR
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim