Goma 17tshe 225-45-17

Shitet nga: Guma per vetura 14 Pri 13:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten goma 225-45-17tshe te perdorura si ne foto gjendje tmir stabil ne shi
Qmimi me marveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim