Goma 18 Michelin

Shitet nga: Privat 18 Mar 16:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten Gomat Michelin 245/40/18 te veres jon shum te mira 4 copa 150 euro qmimi i diskutushem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim