Goma 18

Shitet nga: Fatos 01 Nën 13:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

280 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Goma 18coll me bandazhe.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim