Goma 185 14 c

Shitet nga: misim behrami 27 Nën 11:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes goma
jan shume te runjta 14c
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim