Goma 185 55 15

Shitet nga: mili 18 Pri 11:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten 4 copa 70€ te veres
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim