Goma 185/55/15

Shitet nga: eni 23 Dhj 15:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
10% te perdorura jan ardhur nga zvicrra
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim