Goma 185/55/R15

Shitet nga: Agon 31 Tet 21:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Gomat jan shum te ruajtura siq pi shiheni edhe vet te veres .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim