Goma 185.60.15 M+S 5 copa vetum 40 ero

Shitet nga: besim 04 Dhj 17:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
gomat jan te mira 5 copa 40 ero dei tash kam pas ngjit kerr por mkan ardh do te reja e kto pi shes dje i kam hek nga vetura
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim