Goma 185,65,15

Shitet nga: XX 10 Mar 20:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Goma 185,65,15. 4 goma te perdorura dhe te ruajtura nuk dridhin ne vozitje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim