Goma 19 coll

Shitet nga: ceti 01 Nën 17:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Gomat jan shum te mira 80 perqin te mira
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim